Jak určitě víte, kolektiv mládeže našeho SDH je jedním z mála kolektivů, který pracuje organizovaně také s kategorií hasičská přípravka. Děcka se učí základy hasičské práce a hasičského sportu a také základy sebeochrany, ochrany obyvatelstva a záchranářství. To nám také umožňuje velice rychle sestavit poutavé scény a ukázky celoroční práce. Na vymyšlení a secvičení té poslední, se kterou jsme se jako jedno z šesti družstev ukázali na krajském Festivalu přípravek, se nejvýrazněji podepsali manželé Křížkovští - Denisa a Tomáš. Bohužel si z osobních důvodů nemohli užít atmosféru a ocenění z rukou krajských funkcionářů, rodičů a publika, o to větší díky jim však patří od nás...

Jste zvědaví co děti letos předvedly? Fotky jsou tady, ale na ukázku Vás zveme na náš dětský den k nám na hasičárnu v neděli 4.5. :-)

Simona