SDH Svinov

Kliknutím ZDE aktualizujete stránku

MEMORIÁL RADOMÍRA KOTA...

Přidáno 4.6.2018
Hasiči Svinov si Vás dovoluji pozvat na 3.ročník Memoriálu Radomíra Kotaly, který je zároveň 2.kolem Moravskoslezske ligy v požárním útoku mužů, žen a veteránů nad 35l Datum: sobota 30.června 2018 V kolik: od 13hod Kde: ul. Jelinkova 1192, O.-Svinov Kategorie: muži, ženy, veteráni nad 35l Start.pořadí se hlásí od 5.6. 8:00 na tel. 602726126 (Radim Kotala) Během celé soutěže bude zajištěno bohaté občerstvení, hudba, komentář závodu. V celém areálu bude dostupná WI-FI Ohodnoceno bude: 1.-10.misto mužů 1.-5.misto žen 1.-5.misto veteránů A nejrychlejší sestřiky terčů všech kategorii Srdečně Vás zvou Svinovští hasiči

HASIČSKÝ FOTBALOVÝ TURNAJ

Přidáno 25.5.2018
Hasiči Svinov Vás zvou na 6. Ročník hasičského fotbalového turnaje o 50l sud piva! Koná se v Sobotu 9.června 2018 od 8:30hodin na Požární zbrojnici ve Svinově Prezentace družstev do 8:15 hodin, startovné za družstvo 750,-Kč Družstva hrají v počtu 4 +1 (libovolný počet na střídání)  Každé družstvo si zajistí stejné dresy nebo rozlišovací nátělníky !!! Omezená kapacita družstev, bližší informace a prezentace družstev na tel.: 605 505 149 u O.Pítra Občerstvení, šatny, sprchy zajištěny v areálu po dobu turnaje  V případě nepříznivého počasí se turnaj ruší. Turnaj se odehraje na přírodní trávě. PRAVIDLA TURNAJE:  1. POČET HRÁČŮ: 4+1,libovolný počet na střídání 2. HRACÍ DOBA: cca 15-20 minut bez střídání stran 3. MALÁ DOMŮ: golman nesmí chytat do rukou 4. ROZEHRÁNÍ MÍČE : za pulku jen nohou, rukou jen na vlastní polovině 5. BODOVÁNÍ: vítězství – 3 body, při remíze následují 3 pokutové kopy(vítěz bere druhý bod) 6. PLAY OFF: při remíze následují ihned 3 série pokutových kopů a dále po jedné sérii až do zlatého gólu 7. PŘI SHODĚ V ZÁKLADNÍM KOLE: rozhoduje 8. JSOU ZAKÁZÁNY JAKÉKOLIV SKLUZY 9. AUTY: se kopou 1. body 2. vzájemný zápas 3. podíl celkového skóre 4. větší počet vstřelených branek 5. los Tato pravidla jsou závazná pro všechny týmy. Je povinností vedoucího či kapitána seznámit s těmito pravidly všechny hráče. Tato soutěž není pojištěna a všichni startují na vlastní nebezpečí! Na samotných hráčích leží osobní odpovědnost za rozhodnutí o své fyzické připravenosti a schopnosti absolvovat turnaj. Organizátor není odpovědný za jakoukoli škodu na majetku nebo jinou úhonu vzniklou účastí v turnaji nebo jeho sledováním. SRDEČNĚ ZVOU HASIČI SVINOV Poznámka:  Vítězný tým musí složit vratnou zálohu 1000 Kč za zapůjčený sud (KEG).

DĚTSKÝ DEN & KÁCENÍ MÁJE

Přidáno 10.5.2018
Hasiči Svinov ve spolupráci s PS JEŠTĚR, oddílem amerického fotbalu Steelers Ostrava, oddílem národní házené Svinov, Českomoravskou mysliveckou jednotou, Sokolkami a dalšími Vás zvou na tradiční DĚTSKÝ DEN.   Sobota 2.6.2018 15:00 - 18:00 hodin, v areálu Hasičské zbrojnice ve Svinově.   SOUTĚŽE PRO DĚTI O DROBNÉ CENY, SKÁKACÍ HRAD, SPOUSTA ATRAKCÍ A ZÁBAVY, VSTUP ZDARMA!   Další informace na facebooku: https://www.facebook.com/events/1015031838653052   Od 18:00 na akci navazuje tradiční Kácení Svinovkého máje! (Tato akce již není určená pro děti!)

TANEČNÍ ZÁBAVA 2017

Přidáno 10.8.2017
Zdravíme všechny příznivce dobré zábavy. Jako každý rok se nám blíží konec prázdnin a my jsme tady s tradiční taneční zábavou, na Svinovské hasičárně. Zavolej kámošům, mámě a dědovi ať se všichni sejdeme a oslavíme tento konec horkých prázdnin. I letos se můžete těšit na dobré jídlo, pivo, alkohol a hlasitou hudbu šinoucí se zpoza DJ pultu. Podrobnosti ohledně akce budeme přidávat v průběhu. Nezapomeň zaškrtnout svou účast, ať víš co vše na tebe letos chystáme. Těšíme se. FACEBOOK UDÁLOST