A kruciš, beztak tam ta klapka byla přilepená.
Ups, ta spojka měla být asi zapojená, co?
Jejda, závit se rozhodl stávkovat.

 

Občas se prostě nedaří, né že by to bylo námí, ale... 
...,ale vždyť všichni to známe moc dobře, nebudu se v tom moc pitvat, konstelace hvězd, lichý počet piv minulý večer a tak.

   Několik soutěžních sezón jsem již ve Svinově strávil a můžu říct, že náš tým je stoprocentně nestabilní. Jak úžasně to umíme zaběhnout, tak i stejně žasneme nad tím, jak se to může zvrtnout. Stará Ves - bedna, Píšť - bedna, Darkovice - Bedna. Jeden pohárek za druhým, SUPER! Je to skvělý pocit, jenže ve chvíli kdy vstoupíme na ligovou půdu,.. Oprechtice N, Svinov 3b., Metylovice  N, Kozmice N. Ach, ještěže ty Ženy a Vetroši tu statistiku krášlí svými ligovými úspěchy a dělají čest našemu sboru. Pro chlapy je to zabité.

Nebo ne?

Závodníci připravte se!
Pozor!
"Výstřel"

00.001 časomíra běží
00.002 časomíra stále běží

01.365 všichni běží k základně    


02.567 první spojky zapojené

03.811 košík ve vodě 

05.062 poslední spojka na základně zapojená

07.912 voda v hadicích

10.125 voda v rozdělovači

13.212 výstřik

13.965 pravý terč dole!

14.157 LEVÝ TERČ DOLE !!!


   14.157 vteřin a série ligového neúspěchu je přerušená. SDH Svinov se tímto dostává na průběžné PRVNÍ místo v soutěži a již nebyl nikým překonán. Historicky je to první vyhrané ligové kolo pro náš soutěžní tým. Jak se říká: "Nevěs hlavu, není všem dnům konec." se nám potvrdilo a získáváme plný počet bodů. Když k tomu přičtu desáté místo z Podvysoké, posunulo se nám naše mužské družstvo za víkend v ligové tabulce o deset příček. Ženy s Veterány si drží v tabulkách vedoucí pozice.

 

   Další den, další N. Jak často si tohle říkáváme. Jenže žádná píseň není tak dlouhá, aby jí nebylo konce. S vidinou lepších zítřků a úsměvem na tváři kráčejme dál se zdravým sebevědomím. Když v něco věříte, tu a tam trochu zabojujete, výsledky se dostaví...

...já v to věřím...ÁÁÁÁ MY TU LIGU STEJNĚ JEDNOU VYHRAJEM!


Veselý zbytek týdne a hodně úspěchu na dalších závodech přejeme všem milovníkům požárního sportu! 

 

Za soutěžáky SDH Svinov,

Jirka  laugh