SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OSTRAVA-SVINOV

NEZAHÁLÍME ANI V ZIMĚ

Přidáno 18.1.2024
Ani v zimě nezahálíme a plánujeme pro vás opět naše tradiční akce a scházíme se a přemýšlíme, co důležitého udělat a vylepšit na hasičském zbrojnici a v našem areálu. Nejbližšími akcemi jsou samozřejmě naše plesy - tradiční hasičský ve Svinově v restauraci U Slunce a dále maškarní ples pro dospělé, který se bude konat v Dělnickém domě v Polance. Pravidelně probíhají také tréninky našich dětí a mládeže a individuálně také tréninky dospělých. Rovněž zásahová jednotka se věnuje své činnosti. Náš výbor pravidelně zasedá a plánuje akce na hasičárně. V nejbližší době (až se počasí umoudří) nás čeká venkovní instalace plachtových bočnic na naši pergolu, která přiléhá k hasičárně. Díky dotaci Moravskoslezského kraje jsme mohli tento projekt realizovat a nám tak vznikne místo, kde budou probíhat akce, tréninky atd. v době nepříznivého počasí. Také se těšíme akce, které proběhnou ve venkovním areálu. Díky stejné finanční podpoře Moravskoslezského kraje na všechny návštěvníky našeho areálu čekají nové lavičky a stoly. Vzniknou tak další místa k sezení na našich venkovních akcích. Děkujeme Moravskoslezskému kraji, díky jeho dotacím můžeme opět posunout úroveň našich venkovních akcích. Nezahálíme a budeme vás o dalších našich aktivitách brzy informovat!!

PRODEJ VSTUPENEK - HAS...

Přidáno 16.1.2024
Vážení a milí,  náš tradiční hasičský ples, který se uskuteční 10. 2. 2024 v restauraci U Slunce ve Svinově, je vyprodaný!!! Ve čtvrtek 18. 1. 2024 se na hasičské zbrojnici uskuteční prodej rezervovaných vstupenek (17:00 - 19:00). Cena vstupenek je 500,- (v ceně je večeře). Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás!

MAŠKARNÍ PLES PRO DOSP...

Přidáno 7.1.2024
Zveme Vás na tradiční maškarní ples pro dospělé, v netradičním termínu 23.3.2024 v Dělnickém domě v Polance nad Odrou. Letošním tématem maškarního plesu je FAUNA A FLÓRA.   Cena vstupenky je 490Kč včetně večeře.   O zábavu se postará kapela Petr Jiříček Band, proběhne soutěž o nejlepší masku a o půlnoci tombola. Vstupenky jsou na prodej u Radima Kotaly na tel. čísle 602 726 126 nebo k rezervaci na odkazu níže.   Těšíme se na Vás!              

MAŠKARNÍ PLES PRO DOSP...

Přidáno 2.1.2023
SDH Svinov si Vás dovoluje pozvat na tradiční maškarní ples, pro dospělé, letos na téma "HISTORICKÉ OSOBNOSTI"! Přijďte se pobavit, zatančit a popít dne 18.2.2023 do Dělnického domu v Polance nad Odrou. K poslechu i tanci hraje kapela kapela Petr Jiříček BAND. Bohatá tombola, slosovatelné vstupné a pestré občerstvení všeho druhu zajištěno! Vstupné 450,- Kč - včetně večeře!