Sobotní 1. ročník Memoriálu Radomíra Kotaly je úspěšně za námi. A již můžeme nabírat síly na příští ročník a zase zapřemýšlet, co všechno zlepšit, aby se všichni, co k nám zavítali, cítili co nejpříjemněji.

Již během týdne, kdy jsme soutěž postupně připravovali, jsme věděli, že nám počasí bude až moc přát. Proto jsme se dopředu zásobili značným množstvím různých tekutin pro dodržování pravidelného pitného režimu a v blízkosti tratě jsme napustili bazén, ve kterém se osvěžili malí i velcí. Třešničkou na dortu pak byla výborná točená zmrzlina.

Opět jsme byli rádi, že k nám zavítal velký počet ligových i neligových družstev. Nakonec se na naší startovce objevilo celkem 63 družstev. Tradičně po skončení ligového kola pořádáme 2. kolo o věcné ceny sponzorů, kde hlavní výhrou v mužské kategorii je sud Velkopopovického kozla. Jako vždy jsme našli energii (po celém dni práce) na to, abychom vytvořili družstvo Princezničky a Svinov XXX. V družstvu Princezničky jsme si promíchali naše posty a opět jsme spojili naše muže a ženy do jednoho týmu. Moc se nám v našich speciálně poskládaných týmech nepoštěstilo, ale za to jsme se pobavili. laugh

Děkujeme všem sportovním týmům za účast na naší soutěži. Dále bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, díky kterým můžeme pořádat takto velkou akci. V neposlední řadě děkujeme také všem lidem, kteří přišli povzbudit týmy k výborným sportovním výkonům a pomohli dotvořit skvělou atmosféru kolem závodní tratě.

Soutěžáci SDH Svinov smiley

 

Foto by Laňka (Lenka Hanyášová)

Více fotek: http://lenkahanyasova.rajce.idnes.cz/Svinov_MSL_25.6.2016/