Rok se s rokem sešel a hasičská zbrojnice se rozezněla v rytmu dopadajících se hracích míčků. Naše účastnická stálice nezklamala a opět jsme se sešli v dobré partě lidí i s některými nováčky našeho turnaje.

Již po deváté hodině svištěli míčky sem a tam při prvních rozhořívajících partií. Odbyla desátá a šťastné osudí vylosovalo první soupeře - turnaj začal v plném proudu.  Po prvních vyřazovacích kolech jsme se odebrali k společnému obědu, gulášek jako vždy náramně všechny potěšil a honem zpátky ke hraní.

Vítězem se stal Jiljí Šimíček a v těsném závěsu ho následoval oponenti David Benda a Jaroslav Smital.

Vítězné trojici gratulujme!

 

 

Celkové pořadí:

1. Jiljí Šimíček (33b)
2. David Benda (30b)
3. Jaroslav Smital (29b)
4. Honza Uherek (28b)
5. Bob Hala (25b)
6. Pepa Máchala (24b)
7. Zbyněk Planka (23b)
8. Tomáš Benda (21b)
9. Marek Kopka (20b)
10. Jiří Maglen (18b)
11. Jirka Papežík (14b)
12. Michal Šimonek (13b)
13. Robert Horvath (12b)
14. Pavel Pečiva (4b)


Všem účastníkům děkujeme za příjemnou atmosféru, hezké Vánoční svátky a veselý nový rok. :)

Za SDH Svinov,

Jirka wink